Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz _Voyage_ #8846 üzenetére

    az lenne a jó,ha a 3-ason ki leetne kapcsolni a járműveket...sokat dobna.az UAV még elmegy mondjuk...tegnap is voltunk úgy fent,hogy 3-4en,de jobbára marháskodni jó,meg gyakorolni.ráadásul kevés embernél,ha élesitik az m-comot,eleve soká ér oda a védő,mert csak szét kell szóródni 2-3 embernek is,és ha az odaérő 1-2 embert lelövik,nyert ügy,ha valaki beoson,ami nem nehéz ilyen kevés embernél,és élesiti mindkettőt+még rá is spawnol vagy 2,egyszerűen a spawnidő kinullázza a védést...főleghogy kevés embernél a védők sokszor snipereznek,hogy hamar kilőhessék a támadót,de akkor meg az élesitett m-comnál bukják be a közelharcot,ha más kaszt,akkor meg lemaradnak a távolabbi killről,közelebb jut eleve az ellenség,könnyebben betör 1-1 védő ellenében pl.2 támadó,az egyik "kiugrasztja a nyulat",ha még meg is hal,a másik lelövi a delikvenst,és szabad út.utána meg persze a védő később spawnol,a támadó meg ráspawnolhat a haverra,már ketten védik az élesitett m-comot... :(
    a gl tegnap este is téma volt...mi a francért ennyire gáz hc-n?mégcsak célkereszt sincs,lassan tölt újra...berak helyette az ember egy gusztit,az meg sokkal rosszabb,hisz azzal sokkal könnyebb célozni!meghát ennyi erővel milyen az,hogy a sniper élesit,lerak min.egy c4-et az m-comra előtte,arrébb megy kicsit,vár pár mp-et,és rányom egy mortart...ez ellen nincs mit tenni egyszerűen,mire odaér a védő,feltartja addig a mortar,amikor már nem tud hatástalanitani.ez sokkal unferebb.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • r-chee

    őstag

    válasz _Voyage_ #8846 üzenetére

    Én valahova meglapulva kilőttem volna a tankot és UAV-os is újra meg újra. Vagy beváltottam volna recon-be, és C4-et a tanknak, Motion Sensorokat pedig a terület figylésére.
    De ha nagyon felhuztam volna magam valamin, csak simán kiléptem volna.

    [ Szerkesztve ]

    Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Új hozzászólás Aktív témák