Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bunfi

    őstag

    válasz Gonz0 #17873 üzenetére

    Én másfajta harcmodorral játszom. Az pedig ritkán szokott előfordulni, hogy durván szendvicsbe raknak minket. A pontok védelme nem abból áll, hogy otthagyunk pár embert vagy páncélost. Egyrészt mert támadóerőt veszítünk, másrészt mert aki ebben a játékban áll, azt nagy valószínűséggel nagyon kegyetlenül megölik. Részemről és szerintem ezzel nem vagyok egyedül, ha meglátom, hogy villog a pont, esetleg bevisít az announcer, hogy GÁZSÍÍÍÍÍ!!?? ÉVITTÉK A PONTOT!, akkor egyszerűen visszamegyek és vagy sikerül, vagy nem. Én nem vagyok az állóháborús f*szkodás híve. Arra ott van a Rush.

    A kempelés pedig attól kempelés, hogy átmész egy másik kemphelyre.

    Gabipaci: Részemről az öröm, legutóbb amikor tele lett a tököm két bozótban kempelő snájperadékkal, nemes egyszerűséggel felmentem melléjük, a csörgőlabda hatóávján kívül és mindkettőt lelőttem füsttel. Remélem tajtékzottak a dühtől, főleg a második, aki az első felrobbanó füst által keltett szmog miatt nem tudott az előtt lelőni, hogy ő is egy felhőben végezte volna.

    De lenne egy javaslatom egy számomra nagyon húsbavágó problémára: nem lehetne, hogy a conq szerveren 2x200 ticket és oldalcsere legyen? Mert akármennyire is hihetetlen van különbség a két oldal között. Ezen felül a pálya romokban hever, nincs fedezék. A mai nap 4-5 mapja után az tudom mondani, hogy vagy mi nyertünk 100-200 tickettel, vagy ennyivel kaptunk ki.

    János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

Új hozzászólás Aktív témák