Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz Neoteric #7121 üzenetére

    Hát nem vagyok profi de nem is kell ehhez nagy tudás hogy eltaláljak valakit, mondom legtöbbször úgy halok meg hogy én elkezdem lőni mutatja is a találatot aztán lelő vagy odarohan és lekésel, ezek kifejezetten kiborítanak. Meg ez a játék nem a startól kéne hogy szóljon hanem a társakkal való együttműködésről, de hát ugya az nem nagyon van.

    De arra mondom hogy másra spawnolok meg valamikor nem is emberre és ugyanúgy már lőnek mint a szemét, direkt megnézem hogy ahol társ van ott mennyire van zúzás látom hogy nem veszik körül 5-en így odamehetek, azt erre lelőnek. Nem függ ez tudástól főképp szerencse az egész nem tehetek arról hogy 5X mindig olyan helyen vagyok ahol pont van valaki aki oldalba lőjjön. Ugyanoda meg nem is tudok spawnolni 5x egymás után...kivéve ha sniperek a társak és egy helybe vannak. Egyenlőre engem többször idegesít, mint élvezném és hát nem bennem van a hiba. Ezek és még jó pár dolog elveszi a kedvem a játéktól és ennek semmi köze ahhoz hogy valaki jó vagy béna de mint mondtam ebbe a játékba ez relatív.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák