Új hozzászólás Aktív témák

  • sith7

    nagyúr

    válasz SimonYana #34026 üzenetére

    Szólj az óvónéninek hátha megvigasztal :U

    Most komolyan, Te tudod mit szeretnél ?
    Hogy akik több éve tolják, és szembe kerülnek veled , akkor ne lőjjenek le, hanem várják meg amíg te lelövöd őket ?

    Milyen tanításra gondolsz ?
    Melyik fegyver milyen ?
    Melyikkel lehet jól lőni ? Ha erre, akkor a neked megfelelő stukker az az MG36, ha azzal sem vagy eredményes, akkor ez nem a Te játékod

    Mindenki volt kezdő
    Senki nem úgy kezdte, hogy 5 - ös killstreak - eket tolt
    A pályákat egyedül kell megismerned , mi hol van
    Járműveket legjobban üres szervereken tudsz gyakorolni

    Most ha beállsz 3 régi motoros mellé egy squad - ba /direkt nem própléjert, meg ötvenest írtam/, és ők mennek előre, és mindenkit lelőnek helyetted, abba neked hol a fejlődés ???

    Mond meg egyáltalán mit szeretnél ?
    FOV beállítást, vagy mit ?
    A pingekkel ne foglalkozz, mert az, hogy mennyi, és az mennyit számít, az egyelőre nem a te szinted ... nyugi az enyém se :N

    Ja, és igen, ne a BF.HU - n, Multigaming - en, meg az IRAM - on gyakorolj, mert ott lehet többször lelőnek, mire te összehozol egy kill assistot

    Nem bunkóságból írom, de ez van, ezek tények; akik évek óta tolják, azok játszanak egy bizonyos szintű tudással, és a kedvedért nem fognak belassulni, lassabban mozogni, és nem pötyögtetve lőni, hanem "ráfeszülök a balegérre, és lövök , amíg ki nem fogy a tár" stílusban lőni.

    Játszani kell, gyakorolni, és menni fog ... de nem biztos, hogy úgy, ahogyan néhány embertől látod, vagy a fregmovie - kban

    Én is már hosszú ideje tolom a Multigaming - en, de tudom magamról, hogy sose fogok tudni úgy játszani, mint ott jópár ember.

    Mondom én .... azért csak igyál egy sört :K

Új hozzászólás Aktív témák