Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dtomka

    veterán

    válasz zebra_hun #8419 üzenetére

    Én nem csítelek mégis érdekel, mennyire vok a szokásos 2.5 k\d statomtól :D

    #8420 AsakuraDave
    Attól, hogy téged nem érdekel másokat lehet, hogy igen. És nem leszek lekezelő annak ellenére, hogy Te az vagy.

  • sixpak

    nagyúr

    válasz zebra_hun #8419 üzenetére

    Nem, szerintem ebben tévedsz, a "csiter genyák"-nak elég az, ha 200 kill van egy partiban, szarnak a statra, mit nézzenek, hogy hűűű de fasza, 62-es a kd-m. :D
    Ajánlom a yt-on a kulcsszavakra való keresést, gyakorlatilag a többség csal, ezerszámra vannak videók a csalásokról, többször volt már free weekend is a hackekre.
    Scoreboard csak azért nincs, mert ezt olcsóbb volt kivitelezni, mint egy működő anti cheat-et, persze háborognak sokan, de a cocksucker EA csak röhög rajtuk.

    Én amúgy abbahagyom lassan, visszanézek még majd, de most elég volt, talán kezdenek vele valamit....inkább megveszek pár dolgot a wishlist-emről, Steam winter sale-n.

    Kicsit elegem lett, hogy az amúgy is run simulatorként működő fos játékukban nem tudok a squad társamra spawnolni, mert berak valahova a kezdőre, mire odaérek 20x lő le valami sniper rat.
    Imádkozni kell spawn-kor, hogy oda rakjon, ahova nyomtam, ne a pálya másik végére.

    Persze csak 500 métert kell futnom, mi az...kérni általában rangert tudok csak, megpróbáltam felülni a hátára, de nem megy a mihaszna állat. :D

    Ha véletlen jó helyre spawnolok, akkor ilyen is előfordul, simán tudok közlekedni a map alatt:

    DX error maradt, igaz 2 naponta egy csak kb.
    Meccs közben leáll a szerver, kidob a menübe, semmit nem számol persze, pedig már 52-es streak-em volt kismadárral....
    Mindegy, a sor végtelen. :(

    https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

Új hozzászólás Aktív témák