Új hozzászólás Aktív témák

  • Pro!Petya

    addikt

    válasz #54774016 #7464 üzenetére

    Ez a Maxiq gyerek is érdekes amúgy. Kb mintha 99%-ban botok ellen menne a videóiban.
    Bent a darában érdekes módon senki nem szedi le úgy hogy 128 játékos van ....kb mintha ott sem lenne, még egy golyót sem kap be elvétve. (pedig annyi a rühes camper hogy nincs az az isten hogy ne kapj be inf-ként 10 percen belül egy "vétlen" fejest.)
    Még az 5-ben találtunk egymásra elég gyakran ,de totál kiakadtam rá. Jobb napomon mikor akár 2X is beadaráltam az egész enemyt akkor jött ő és vége lett mindennek , egyszer nem találkoztam vele szemben hogy 1v1 vagy hasonló kialakuljon.
    Chaten is beszéltünk írtam neki hogy elég érdekes amit ő csinál , erre egyből jött hogy ő nem csal meg különben is ő egy neves streamer csillió követővel......
    Én eltudom fogadni ha valaki jobb nálam , de azt is felismerem ha valakinél valami nem kerek.
    Most a 2042-ben is van hogy még squadban is vagyunk de akkor érthetetlen módon nemhogy a top 3-ba nincs de még squadon belül sem tud első lenni. Érthetetlen azok a videók amiket meg felrak ezzel szemben.

    Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

Új hozzászólás Aktív témák