Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz Dtomka #17667 üzenetére

    Ha a képernyőt akarom lementeni akkor jó öreg PrtScn gomb, és Paint-ba vágom takarom amit akarok
    Jattékból meg csinál videót képet a GeForce Experience minek használnék külön programot ha ez úgyis fut

    Hát tudod, direkt úgy berakni képet hogy külön lépést keljen megtenni hogy értelmesen meg lehessen nézni szerintem az nem felhasznál barát, főleg hogy nem kerül több fáradságba rendesen berakni
    Vagy tegyen linket is, hmm akkor lehet mások kis kép alá azért tesznek linket is, példa erre [link], lehet így is

    És én nem is tudok így berakni képet és érdeket hogy lehet, bár én logout.hu régi felületérőr fórumozok, az új bonyolított izé nekem nem jön be, remélem még sokáig meghagyják sokak örömére a régi felületet
    Akkor az új felületen kellene fórumozni és tudok így felhasználó barát módon képet berakni, ki is fogom majd itt próbálni ha lesz valami ;] :DDD

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák