Új hozzászólás Aktív témák

  • Colos1

    őstag

    válasz Olympos #24613 üzenetére

    Ha hiszed, ha nem, pont ezért imádtam volna :K

    Csak a sok barom elvette a kedvem. :W

    Biztos nagyon jó lehet, de nem egy public szerveren... Én pl. kivágnám azt, aki elém áll, vagy elém rohan - megjegyzem, észrevettem, csak későn - és még neki áll feljebb...

    A múltkor benéztem egyre, de már annyira elszoktam tőle, hogy a 2. TK után úgy döntöttem, hogy a többiek mentális állapotának megóvása érdekében nem erőltetem :DDD És megjegyzem, hogy mindkét esetben punish -t kiáltottak, amellyel egyet is értettem, mert valóban balfék voltam :D Ugyanis elfelejtettem, hogy HC -n vagyok, és ha a társamat közvetlen közelről éppen lövik, és én odalövök tankkal, akkor nem savior kill -t kapok :)) Szegény éppen lelőtte a támadót, mire a lövegem odaért :O

    A minimap -al viszont nem értek egyet. A valódi harcmezőn valóban nincsen minimap, de hallás után, látás után, és a csapattársak jelentése alapján tudod, hogy hol van az ellen. Ez számítógépen lehetetlen, hacsak nem 3D -be játszol, térhatású hangrendszerrel. A minimap a játékban ezt helyettesíti.

    [ Szerkesztve ]

    Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

Új hozzászólás Aktív témák