Aktív témák

  • xavix13

    senior tag

    Helló én is OGC rendeltem elő és ezt a mailt kaptam:

    Kedves Battlefield 3 előrendelőnk!

    Köszönjük rendelésed az OGC webshopban, melyet mostantól a GameShop ügyintéziő adminisztrálnak.

    A Battlefield 3 Limited Edition rendelésed beérkezett rendszerünkbe, kapcsolódó információk:

    A 3 extra DLC nagyon limitált darabszámban érkezik Magyarországra, számodra jelenleg garantálni nem tudjuk ezen 3 extra tartalmat, kizárólag a Battlefield 3 Limited Edition-t (tartalmazza a Back to Karkand kiegészítőt) egy darab ajándék pólóval. Amennyiben valaki lemondja a korábbi rendelések közül, vagy a pólót választja a 3 DLC helyett a rendelésed leadásának sorrendjében értesítünk.

    Az általan rendelt termék(ek) pontos adatai:

    Battlefield 3 Limited Edition PC, ár: 7.900 Ft (bruttó)

    Tartalma:

    Battlefield 3 alapjáték
    Back to Karkand kiegészítő
    Battlefield 3 póló

    Kérjük egy válasz e-maillel erősítsd meg a rendelésed, mely után legközelebb a játék megjelenése előtt jelentkezünk. Rendelésed legkésőbb a hivatalos megjelenés napjára tudjuk garantálni, korábbii érkezés esetén a kiadó beleegyezése szükséges.

    Fordulj hozzánk bizalommal bármilyen kérdéssel, mi készséggel állunk rendelkezésedre.

    A Legnagyobb Tisztelettel,

    Rácz Imre, GameShop

    Fu*k nekem nem jár az ajándék 3 dlc... Na mindegy ugyis a Back to Karkand a lényeg, csak akkor is sz*r... :( Pedig miután kirakták kb 2 nappal rá megrendeltem.
    Ezek szerint nem voltam elég gyors... :(((

    One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

Aktív témák