Aktív témák

  • kNG

    senior tag

    A fragmovie-s srácról:

    Nem hinném hogy cheat...azért ha megnézitek, akkor elég komolyan (csak) MP gamekkel foglalkozik, meg a felszerelése sem gyenge :) ("all rocat everything" :DDD )
    Nekem inkább úgy tűnik, hogy szimplán n00bokat kapott ki, mert visszalőni szinte senki sem akar rá!

    Én inkább azon gondolkodtam el, hogy hogy nézhet ki egy ilyen emberke, és vajon napi hány órát (napi rendszerességgel, 365/24) órát öl bele a multi gamekbe...de ez már más tészta...

    Valaki említette hogy megcsinálni a movie-t nagyobb munka mint így lőni...hát azért meg kell hogy mondjam, hogy nem, én is készítettem anno moviekat (főleg cod2), Magyarország első DX9-es ( :DDD ) cod2 movieját is én készítettem anno a csapatomról (teamALPHA volt a nevünk), amikor még jó "n00bok voltunk"...

    Inkább gép meg türelem kellett hozzá, mint őstehetség, bár akkoriban egy AMD Barton 2500+-szal, 512mb rammal, és egy radeon 9600-zal dolgoztam :) azok a régi szép idők xD

    [ Szerkesztve ]

    MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

Aktív témák