Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz mcwolf79 #1088 üzenetére

    Azért ez erős! Méghogy ''ÁRULÓ'', visszautasítom! Én nem árultam el, megvan a BF2 (az összes részével együtt), csak vettem hozzá pár új pályát, egy új játékmódot! EZ a 2142!:DDD Ne izgulj, csak felhígult a mezőny. Legalábbis gondolom, mert a 2142-ben pl relative, de sűrün nyerem a köröket. Olyan statom van, amiről BF2-ben álmodni is alig mernék! Igaz, ez köszönhető annak (is), hogy valahogyan jobban ki van egyensújozva. A légi ''erő'' gyengébb, a földi erősebb, de a gyalogság is erős. A titán mód pedig kellett, igaz, kb unreal feeling, de ez most mellékes. Ráadásul, a ranglétra is sokkal jobb. Igaz, eleinte sok unlockot ad, de ott pl a gránátot is külön kell megszerezni!;) Ezért nem szerettem a bf2-t, mert a 20E-s pont után eszmélettlen nagy ugrást kellene végrehajtanom pontszámilag.
    A 2142-ben meg alakulgat egy relative, de jó közösség. Tisztára, mintha klántag lennék! Még a conquest módban is relative, de néha jól megy a gamma. Néha annyira lámákkal kerülök szembe, hogy hagyják magukat hátulról lekaszálni, úgy, hogy visszajönnek többször is, mert jól esik nekik, ha valaki ledurranthatja őket!;) Néha meg bevédem a titánt, ami szintén nem egy hálás dolog az ellenfélre nézve. Néha megpróbálnak kiszavazni, mert amúgy nehéz átjutni rajtam (persze, azért nem lehetettlen, többször megoldják, mégsem vagyok örökéletü, ugyibár).:B ;]

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák