Új hozzászólás Aktív témák

  • mettek

    addikt

    válasz stoon #7003 üzenetére

    engem a bf3 szippantott be anno, nekem az volt az etalon a hibái ellenére is. Ez most ahhoz képest kevesebb minden értelemben. Engem sem kapott el a nagy bf láz mint anno. Hozzátenném azonban hogy az alpha térképet sokkal jobban élveztem (ez olyan mint a 4-ben a sivatagos map, azon sem játszom soha mert nem tetszik) . A másik hogy ez az I. vh más játékstílust kíván, itt nem lehet annyira rohangálni hogy majd a jobb reflexekkel belenyomsz egy tárat a szembe futóba mert alapjaiban eltérőek a kasztok fegyverei, itt ehhez kell alkalmazkodni, minden kasztnak megvan a stílusa amit alkalmazni kell. Szerintem ez most nem olyan pörgős mint a korábbi részek, itt talán több csapatmunka kell és ezért olyan rosszak a benyomások mert a sok kis open béta noob beszabadult a játékunkba :DDD és azt sem tudta hogy eszik e vagy isszák.

    Én a végére egészen ráéreztem, meg kell nézni a többit térképet is illetve hogy milyen plusz dolgok jönnek esetleg. Én sem rendeltem elő, kivárok de esélyes hogy megveszem megjelenés környékén az alapot.

    PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

Új hozzászólás Aktív témák