Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xabee

    tag

    Sziasztok! Tehetetlen nagyok már a problémámmal! Remélem, h tudna itt valaki segíteni! Azért írtam viszont ide, mert a legfőbb probléma mégis a képpel kapcsolatos! A problem a köv.: adott egy PC (Asrock870Ex+Phenom x4+MSI R6850 CyclonOC+CorsairSSD+CorsairTX650w9 és benne 2x4GB+2x2GB Corsai xms3-s ddr3-as ram. Ha dual chanelben használom és benne van a gépben az összes ram, nagyobb igénybevétel esetén összeomlik az egész! konkrétan, hangyás lesz a kép (mnt amikor nincs a tv-ben adás!!!) és kiakad a hang (csak búg/berreg!!!). Azért a ramra tippelek, mert ha csak 1 db 4GB-os modult hagyok benne,akkor nem csinálja ezt! Próbáltam már softot is frissíteni, de semmi! És a mi a legérdekesebb,h ez spontán kezdődött egy 1éve összerakott és nem piszkált házban! már kiszedtem minden fölösleges dolgot, hátha a tv tuner okozza, de változatlan... Esetleg valaki valami ötletet tudna adni? Az összeomlást amúgy arra tudtam lekorlátozni:
    -ha 1080p-s anyagot kezdek youtubon;
    -játékoknál, akármilyen igénybevétel esetén és több játékban is!
    -3D-s film lejátszásakor!

    Próbáltam már win.-t is cserélni, de a rendszer típusa ugyan az mint ezelőtt (Win7 x64, UPDATE OFF!!!) Frissítettem biost az alaplapon, de nem segített!

    Köszönöm szépen előre a tippet és az ötleteket! Hálás vagyok, minden ötletért! Sziasztok! :)) :R

    [ Szerkesztve ]

    Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot.

  • xabee

    tag

    válasz Dijundisun #36221 üzenetére

    Sziasztok! Igazából nem lenen rossz megoldás a problémára, de erre én is gondoltam már! És épp ez a bökkenő! H a méretüket eltekintve ugyan olyan a két ram-pár! Szándékosan DualChanel-eseket vásároltam! Szóval a késleltetés stimmel! Igazából viszont azt veszem észre, h épp a Dualban lehet a gond, mert, ha csak egy párat teszek a gépbe és nem Dual-ba, hanem Single-be, akkor működik...egyik ismerősöm szerint a videó kártya és a ram valami közös csatornát használhat a bordon és ez okozhat valami gondot Esetleg valami ötlet, tipp??? Az előzményemet a #36219 számú HSZ-ben találod...:P

    Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot.

  • xabee

    tag

    válasz Dijundisun #36221 üzenetére

    Egy újabb tapasztalt probléma! COD-Ghosts közben! A szereplő konfigon a játék képe megfagy, a hang még kicsit tötymörög, utána az is leáll, majd sötétség borul a placra és onnan már sehova nem mozdul! C+A+DEL-el előcsalogatható a Feladat kezelő ilyenkor az óra mellett egy kis aranyos felkiáltó jeles 3szög és azt közli velem, h a videó vezérlő szoftvere egy pillanatra lefagyott, de ne szarjak be, már működik... Ilyenkor egy rejtelmes erő támad bennem, h átnyúljak a képernyőn :)) :DD

    Valakinek valami ötlete, esetleg gyógyszere rá???
    Az előzmények ebben a HSZ-ben!!!

    Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot.

  • xabee

    tag

    válasz Anaren91 #36282 üzenetére

    Szia! köszi a tippet a problémámra, de valamit félre érthettél, mert a ramok KIT-ben lettek vásárolva és ugyan azok a modellek és típusok, csak a méretük más! 2 KIT-ről van szó; egy 2x4gb-os és egy 2x2bg-os Corsai XMS3.

    És a probléma továbbra is az,h chanelben nem hajlandóak menni! vagyis mennek, csak nagy terhelésnél akadnak le!!! :O :O :O

    Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot.

Új hozzászólás Aktív témák