Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djyuri

    őstag

    válasz djyuri #30601 üzenetére

    Nos. A teszt lezárult.

    Végső fejlemények:
    3 kártyával volt szerencsém a hydralogic-ot tesztelni. A könyv és pdf dokumentációk alapján ajánlott PCI-E foglalat sorrendeknél a gép nem látta az nvidia kártyát. A dokumentációk rendre az 1-2-4 illetve 2-4-5 és 1-3-5 foglalat elfoglaltságot ajánlotta. Ezeknek minden permutációját végigpróbáltuk. De csak a nem ajánlott 1-2-5 variáció indult el. Rendre látszik a physics minden gpu-z-nél.

    Viszont a fluidmarkoknál csak 2 kártyát ismer fel. (ezt elfogadtuk,hogy a cfrossfire-X technológia miatt látja egyként a 2db ATI kártyát. Physics tesztnél pedig ismét csak a régi 1.1.1-es fluidmark volt képes használni az NVIDIA kártyát.
    A hydralogic szoftver folyamatosan invalid gpu configuration-ra panaszkodott,amikor egy physics-et használó programot (3dmark11) vagy játékot(metro last light) indítottam el. Illetve egyéb kis ügyeske programokat is ráeresztettem,de egyhangú végeredmény,hogy egyik sem nyúlt az NV kártyához.

    A szoftverek és driverek cserélgetése legvégén kipróbáltuk a legfrissebb drivereket is...hát azoknál valóban igaz,hogy teljesen tiltva van minden ATI-NV kombináció. Semmilyen csökkentett módban futtatott heck progi és regedit-es szerkesztő patch nem segített. Végül visszaraktam a régi drivereket és látszik megint,ami előtte is,de ez volt a vége.

    Úgyhogy hd6870 kártya eladó :)

    üdv

Új hozzászólás Aktív témák