Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz mezis #83043 üzenetére

    :R /sajnos azzal volt hang, de már elment.../ lehet VGA driver zavar be, mindjárt meg is nézem egy win reinstallal, mert sem helyrerakni, sem csökkentett módba nem indul el.. (kiváncsi vagyok) :K

    daa-raa: és mit tippelsz arra, hogy a VGA és drivere zavarhat be a folyamatnak ami nálam van ? :F
    XP-t felraktam, Chipset (nf4 vagy mi) / LAN , Sound , majd VGA-t telepítettem, de VGA-t egy restart útán és mikor kilépett Win-ből a rendszer akkor volt a kijelentkezési hang , a VGA-t felraktam és nincs hang (közbe nem néztem igaz) de tutira a VGA cucc zavarhat be neki, mert spéci SPDIF -es csatis a kártya ahol a hangot viszi át (és átváltok pl HDMI1-re TV-n és folyamatos váltogatás van.. akkor van hang, vagy HDMI2 -re váltok amire a DvD lejátszó van kötve (és ki van kapcsolva) tehát fekete kép és "nincs jel" kocka forog) akkor annál van hang a TV-n méghozzá a PC-n játszott YouTube zene... (kicsit érdekes) :B :U

    L

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák