Új hozzászólás Aktív témák

  • darnics

    aktív tag

    válasz Borisz76 #93913 üzenetére

    Szerintem az usb hangja tök mindegy hiszen legyen zene film bármi azt nem adja ki hangal csak a tv-n erösitön nem.ahogy irtam a tv is rávan kapcsolva az erösitöre amde azzal nincs gond abból szól a hang de ha usb dugok a tv-re akkor nár nem szól az erösitön semmi.nagon komoly erösitő nem hiszem hogy probléma lenne vele .a tv szintén vagyis gondolom a tv mehet ludas hogy nem viszi át az usb-s dolgokat.a tv mivel van összekötve hát ez necces hiszen hiába dugom össze bármivel rca vagy digitális semmiből nem tzdtam hangoz kicsikarni ugyhogy ugy van hogy scart elosztó jön ki a tv-ből és az elosztóba bevan dugva egy scart átalakitó anin van rca foglalat és abba van dugva piros fehér rca kábel és az van bedugva a másik vége az erösitőbe.a scart rloszton van egy gomb amit lehet állitani hogy audio vag video.igy jön hang a tv-ből.egyépként náshogy nem.viszont az usb-ről nem csak a sina tv hangszoron.a tv az LG 32LN540B-ZA. az erösitő az SHERWOOD RD-6118R. DE ahogy irtam a tv kicsit bonyorult e téren tuti az a ludas.na köszi a segitséget szép estét!

Új hozzászólás Aktív témák