Új hozzászólás Aktív témák

  • Arlekim

    aktív tag

    válasz Khelben #34055 üzenetére

    Szép napokat!

    TP-Link TL-WA730RE vs TL-WR1043ND Range booster probléma.
    A routert bekonfiguráltam, működik, szórja a jelet, de nagy a hely, ezért vásároltam egy range boostert. Azt a tanácsot kaptam hogy a lemezével konfiguráljam, amit meg is tettem, felismerte a kívánt ssid-t, fel is erősítette, kiterjesztette a hálózatot, de gond itt kezdődik. Minden eszközt azonnal ledobott a hálózat, nem volt értékelhető kapcsolat. 192.168.1.254 a range booster ip címe, amin beléptem, megnézni a beállításokat, de elméletileg minden jó volt. Tapasztaltam azt is továbbá hogy az említtett ip címen nem volt mindíg elérhető az eszköz, néha nem kapott a hálókártya ip-címet, néha pedig a hálózati kábel nincs csatlakoztatva üzenetet adta, miközben az eszköz működött (és be is bootolt). (Alapértelmezetten a DHCP tiltott)
    Visszavitték helyettem a boltba, mert nem értem rá, de nem cserélték ki, és elhajtották az ismerősömet.
    A router ssid jelszava szám-betű kombináció, elvileg ezt a titkosítást tudnia kellene a R.B-nek is.
    Valakinek valami tanács?

    Windows 95 was unable to detect your keyboard. Press F1 to retry or F2 to abort.

Új hozzászólás Aktív témák