Új hozzászólás Aktív témák

  • sznyunyi

    tag

    Hello srácok!
    Volna egy apró, kicsi problémám. Meghalt a gépem! :(
    Méghozzá az, amelyik az adatlapomon fel van tüntetve. Namármost olyat produkál, hogy bekapcsolásnál kb 3 másodpercig felpörögnek a ventik és mintha elindulna a gép, aztán hirtelen leáll és semmi. Tehát még csak információmorzsát sem ír ki a monitoron, hogy mi a fene nyűge van. Kicseréltem a proci pasztát, gondoltam naívan hátha az a problem, ugyanis már korábban is voltak nehézségei az indulással, vagyis előfordult, hogy csak 2. 3. nekifutásra kapcsolt be, és néha-néha menet közben is leállt. Pasztacsere után beindítottam és kiírta, hogy prociváltás volt, kalibráljam... Mondom ok így belépett biosba. De mivel nem volt csere csak kikaptam, letakarítottam majd vissza mindent így ki is léptem a biosból. Majd újraindult és újfent az előbb említett problémába ütköztem. Kivettem videokártyát hátha az, de a nélkül is ugyan ez a hiba. :W :W :O
    Az alábbi csillagozott szöveget pedig korábban mutatta a gép, annak ellenére, hogy minden rendben van az illesztésekkel és röccenés mentesen futott a gép. Kitakarítás (porszívózás, porfújás, törlés) után ezt már nem mutatta, így nem is bántottam. ***CPU Fan Error! Press F1 to Run SETUP***
    Ja és minden full gyári alapbeállításon fut! Csak futott... :O
    Szerintetek mi lehet a harci helyzet? Lehet kicsit kevés az info a hibáról, de én is csak ennyit kaptam belőle. Többet nem közöl a gép csak nem indul el... :( Hátha találkozott már valaki ilyen gonddal és tudja mi a teendő. Talán a táp vagy a vinyó a ludas?
    Előre is köszönöm a válaszokat!

    [ Szerkesztve ]

    Si vis pacem, para bellum!

Új hozzászólás Aktív témák