Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    Erre bármi ötlet?

    Ránézésre valamit frissítettek a nyomkövetés blokkolásán vagy ilyesmi. Két fontos oldal is van, ami egyszerűen nem működik Firefox alatt, Chrome alatt viszont nincs gondom velük. Van, hogy a cookie törlése segít, de legtöbbször most már az sem. Volt, hogy az egyik nem ment egy hónapig, aztán újra működni kezdett, a másik viszont csak múlt héten adta be az unalmas először, addig nem volt gondom vele. Bár lehet, hogy az oldal változott, nem a Firefox. Nem hiszem, hogy használnának bármilyen google, facebook, stb. cuccost, de meg tudom nézni, ha szükséges. Próbáltam a beállítások között a nyomkövetés blokkolásánál kivételt hozzáadni, de nem lehet, vagy nem világos hogyan mintha csak a törlés létezne, mint opció, új kivétel hozzáadása nem.

    szerk:
    Közben kiszedtem a tiltásokat és annak sem volt hatása. Az egyik oldal most működik. A másiknál az van Chrome-ban is, hogy too many redirects, szóval valami szerver oldali gond lehet esetleg vagy a vírusirtóm kavarhat be és nem a böngésző. Ugyanerre más azt mondta, hogy neki működik. Szóval elég fura.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák