Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz HoaryFox #100304 üzenetére

    :R (néha használva van, pl.win telepítés ssd-re fdd-n van a raid kártya driver is és az nélkül egy setup sem kezdhető el - rendszer setup...persze erre a célra csak most van szükség)

    Érdekes, mert próbaképp benyomtam egy kislemezt és keresett rajt majd áttért optikai lemezre es már folytatódott is a telepítő tovább...(persze sehol nem tálalt semmit, folyamatot így gyorsítottam kicsit. (ha ezt nem csinálom, akkor olyan 8-10 percig csak áll a gép és fdd világít..... Érdekes na! (nem emlékszem rá, hogy találkoztam volna ilyennel korábban...bár kitudja! DOS rendszerem sem most volt...akkor még Win rendszer sem volt... :DD )

    Emlékeim szerint ez az fdd lehúzás és bios disabled beáll már megtörtént, de mintha úgy emlékeznék, nem volt sok eredménye. Amugy van A: és B: is lehetne, mert 2db FDD is berakható, telepíthető...az az egy is megfelelően üzemel alap esetben. (telefonról vagyok, előre elnézést a hibákért) :B

    L

    ◄►"Desktop Killer" Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop With Prema® Team BIOS►*i9-10900KF @ 5GHz (AIO Water System)*4x32GB=128GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 GDDR6 16GB vRAM MXM*4x2TB=8TB M2 SSD►-_-◄LG V30+ ThinQ Blue►SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák