Új hozzászólás Aktív témák

  • sptkyle

    senior tag

    válasz sptkyle #8923 üzenetére

    Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek. :R

    Forest sajnos nem ingyenes. Követem a játékot, megmondom őszintén nem szeretnék egyelőre úgy kiadni 2*20-30 eurot (1-2 igéretes cím ráadásul még csak alpha) úgy, hogy lehet hogy maga a stilus nem is tetszik meg végül az illetőnek.

    State of Decay-t videókról szintén ismerem, de (valamilyen megmagyarázhatatlan okból) csak single. (és amugy szintén nem ingyenes)

    A célszemély egy 35 éves csajszi, korábban főként ilyen szöszmötölős játékokkal játszott (Tycoon-ok, Sims, stb.) egyrészt mert csak azokat bírta a gépe, másrészt mert azt erőltették rá, hogy csajos, biztos jo lesz.

    Megtetszett neki az Assassins Creed, úgyhogy most megkapta a 2. részt, azt tolja most. :)

    De mivel sok stílus kimaradt nála, szeretnék vele kipróbáltatni ezt-azt. (autós, és sportjátékok kimaradnak, illetve a nagyon akcióorientált reflex alapú fps-ek, tps-ek)

    Azért gondoltam egy survival játékra, mert ott bár a feszültség folyamatos, nincs folyamatos akció, lehet bóklászni, gyüjtögetni...stb. , viszont van néha 1-1 kis hent is.

    Azért zombis, mert ilyen játékból talán sok van, ráadásul Walking Dead rajongó.
    (A Telltale-es WD-t most kapja meg karácsonyra... az pont neki való)

    Azért multis MMO, mert szeretnénk együtt játszani, így segíteni is tudnék neki, és mellette szórakoznánk is.

    Igazából az is jó lenne, ha bármelyik ilyen játéknak lenne akár időlimites próbaverziója, akkor kiderülne, hogy érdemes e rá (a leányzó érdeklődésének függvényében) költeni rá.

    De ha nincs ilyen az sem baj, csak megkérdeztem, hátha csak én nem találok. :)

    "Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

Új hozzászólás Aktív témák