Új hozzászólás Aktív témák

  • Laci FULL HD

    csendes tag

    válasz Gomez86 #7165 üzenetére

    Óh,köszönöm a Gépem dicséretét.Meg vehettem volna az i7-es Y510-as konstrukciót is de nekem az már tulzás és ugy sem használnám ki azt az Erőmüvet : ) Ugyanis én idővel majd ugyis abba hagyom a játékozást,csak most egy kicsit élvezni akarom az életet,szórakozni,játszani : )
    Neked milyen Gamer Vasad van?? Ne szégyeld ha kicsit gyengébb mint az enyém,nyugodttan megirhatod.Biztos mikor vetted abban az időben még JÓnak számitott.Az enyémet már most lenyomja a Y510-as : ) Az enyém már most elavult darab : )
    Az egerem 6000 dip-es Gigabyte márkáju.Nagyon kényelmes és kékesen világit mint.Gyors mint a Kék Villám a filmben.Bár ön még biztos fiatal,igy nem tudja,h milyen filmről is irok : )
    Ha valaki lépésről lépésre letudná irni nekem hogyan kell a CRYSIS 2 feltenni Laptopra külső DVD iró/olvasó-val hát megköszönném.Vagy küldene amolyan oktató videó linket.Hugom kint van Angliában csak két hét mulva ér haza,ő jártasabb kicsit ilyenekben.
    De két hétig nem várhat mégsem az univerzum,ki fogja addig megmenteni.Addig sok gonosz földönkivülit és sok bolygót szeretnék addig leigázni : )
    Igen eredeti CD-ROM.A Westen Cityben vettem Média Mark-ban.
    Az utolsó dolog amit csináltam a kibontás.De talán többször végig mentem ezen igy már 4x is rajta van a játék a gépemen,gondolom én,bár ez a szabad memóriában nem is látszik,de a Windows 8 csempéin 4 csempén ott a CRYSIS 2 : )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák