Új hozzászólás Aktív témák

  • #40835072

    törölt tag

    Helo!
    Több problémám van! :O

    1: Megvettem a Call Of Duty : Modern Warfare 2 -t és elkeztem telepíteni és a 2. Dvd-t nem olvasta be (STEAM) :F

    2. Megvettem a F.E.A.R 2 t és ugyan ez a hiba (STEAM) a Stemaos játékaimnak a 2. dvd it nem olvassák be az olvasóim (PLextor 820SA, Plextor 760A) :F :W

    3: Megvettem a "THE WITCHER" elős kiadást és feltelepítettem de egy "Tages Sa" nevű program miatt nem indul akárhányszor újratelepítem! :F :W

    4: Megvettem a "Gears of War" t és feltelepítettem a gépemre! "kiírta hogy módosított parancsfájlal nem működik (windows 7 ultimate 64bit) :F :W

    -feltelepítettem egy barátom gépén (Windows Vista Peofessional) - szintén ezt írta ki!
    -végül egy XP s gépre is feltelepítettem ezt írja ki!
    - A dvd vbel van a baj? Én nem állítottam semmiféle parancsfájlt! Nemlehet valahogy beállítani őket? :F :W

    5: Végül megvettem a "Battlefield Bad Company 2" t! Feltelepítetttem jól elidul, jól műkködik de elmenti a játékot, rendesen kilépek a játékból másnap belepek rámegyek hogy "resaume game" és nem csinál semmit! újbólkeztem, elmentette, kiléptem a játékból újra beléptem és megint nem folytatta (nem mentette el) pedig játék közbe kiírta nagy betükkel hogy SAVING.... :F :W

    előre is köszönöm! :R :R :R :R

Új hozzászólás Aktív témák