Új hozzászólás Aktív témák

  • Davidkoma

    tag

    Köszi szépen mindenkinek! :R

    A befekvés utáni másnapi műtét szerintem is valószinű: elvileg ma vasárnap kellett volna bemenni reggel.

    Viszont még tavaly említette az orvos, hogy ez halasztódhat, amennyiben ő ügyeletet ad előző nap, mert akkor ő már aznap nem operálhat.
    Ez van most nálam is, mivel ma, vasárnap ad ügyeletet, igy a tervezett holnapi mútét nem lehetséges.

    Rákérdeztem nála, aztán az lett a konklúzió, hogy akkor kedd reggel menjek be.
    Még mázli, hogy kiderült csütörtökön, különben két napot fekhettem volna bent műtét előtt, ráadásul kaja nélkül.

    A borotvát köszi hogy említetted, akkor azt bekészítem!

    Az evőeszközt is köszi!

    Tavaly tavasszal, mikor műtéti előjegyzésbe kerültem, rákérdeztem, hogy laporoszkópos lehet-e a testsúlyom miatt (100 kiló fölött vagyok), akkor az volt a tényállás, hogy igen, de ha úgy alakul, akkor átmehet a dolog ....

    Több, kisebb kövem van, állítólag ez a kedvezőtlenebb szituáció.

    Abba én is erősen reménykedek, hogy műtét után nem kell sokáig bent maradnom!

    A szivacs is jó ötlet, köszönöm!

    Igazából mikor az orvosnál érdeklődtem a tablet-bevitel végett, kicsit abban bíztam, hogy azt mondja: persze, bent elzárhatja! De ez fel sem merült.
    Nem flancolásból vinném be, de a tablet (olvashatóbb)10 collos, sim-kártyás, a mobilom kisebb, mint 5 collos, voda-prepaid, minimális net-kerettel. Az osztályon meg betegeknek wifi nincs.
    Bp. Margit kórház.

Új hozzászólás Aktív témák