Új hozzászólás Aktív témák

  • IstvánLászló

    senior tag

    válasz MrDerekas #53232 üzenetére

    A lényeg én sem akarok itt veled sem keresztesháborút indítani, értem amit éppen mondasz is.... :) :R
    A célom meg is ismerni az ufei-vel a konfigurálható lehetőségeket, most éppen ezért válaszolok is.

    Nekem is még Award és más Bios ismereteim is vannak, tökéletes és könnyebb is beállítani, tudom a megszokás kérdése ez, de ért is már régebben meglepetés is bőven.

    Az ufei-vel sok a probléma, ezt olvastam és olvasom ma is sok sok helyen is példaképpen: W7 telepítése és Linux telepítése és más is macerás a tudomásom szerint, de tévedhetek is ebben biztosan....

    Tudom hogy lehetséges USER error is de tévedni emberi-dolog, szokni is kell biztosan az ujj felületét.
    A lényeg én most állok éppen egy ujj copfig váltása előtt és remélem hogy ufei-vel is boldogulni is tudok majd, de reményeim alapján ez máma is kifog kiderülni és lehet hogy jövök is majd kérdésekkel.
    Kérdezném is így most előre is a gyári default beállításokat kell-e állítanom?

    Tisztelettel és üdvözlettel, István

    Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

Új hozzászólás Aktív témák