Új hozzászólás Aktív témák

  • Zenty

    őstag

    kicsit olvastam a "totyikba" és pár dologra reagálnék.

    Avast home változata nem jótékonysági intézmény..... :) elsősorban arra szolgál, hogy a vírusirtót népszerűsítse, és a vállalati termékeket ezáltal jobban értékesítsék. Az avast jelenleg a vállalati termékekből él + a vírusirtó motornak jó beta tesztelés a sok "ingyen user" használat. Nem véletlen hogy ugyanúgy kezelik az ingyenes verziót mintha fizetős vírusirtó lenne.
    A proffesional( fizetős változat) a munkaállomásoknak lett kitalálva. Ugyanis a home csak otthoni környezetre használható!
    A két változtat között elenyésző a különbség. Vírusirtó motor, és a fontosabb tényezők ugyanazok. Vagyis otthon ingyen, a vállalat meg fizessen :)

    nod32 vs avast:
    Szerintem nod32!
    Én az Eset smart securityt használom. Szerintem a nod nem víruskeresésbe jobb hanem gyorsaságban. Sokkal gyorsabb az avastnál, és sokkal kevesebb erőforrást igényel!
    Viszont érezni kell, hogy a nod32 álltagban 12-15 ezer huf között van. Az avast pedig full ingyenes..
    Egyébként elfogultság nélkül szerintem az avast jobb a nortonál, vagy például a kaspersky erőforrás igényességénél.

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars - Zenty a survivor

Új hozzászólás Aktív témák