Új hozzászólás Aktív témák

  • Enton

    addikt

    válasz dino_m #527 üzenetére

    Meg jobban mutat ha kérdezik mit csináltak.
    Értem én nem, sok ujjat tudnak már mutatni ilyen téren, a lényeg hogy foglalkoznak a dologgal, és egészen menő a cucc.
    Meg egész jó lobby-k tudnak összejönni manapság is akár:

    [link]

    Én voltam a balga hogy a törést bekapcsolva meg 200%-on hagytam de eddig még nem próbáltam de ponn halálosabb mintha visual only lenne. :D
    De nem gondoltam volna hogy a magányos kis lobbym-ból 10+ fős(ez még épp most töltődik felfele) verseny is összejön.

    Olyasmikről hogy biggrid 50-60+ verda és több sofőr támogatás van-e tervben várható-e vagy csak szó is róla???
    Meg ezt a gumi stratégiát se vágom a legtöbb verdánál csak soft meg wet gumi ami az évszakok 3/4-ében haszontalan vagy elsül egy kör alatt. :(

    Mostanában nem olvasgattam az első novemberi frissítős hír után semmi forumot, reddit-et bármi egyébb infós helyet.

    Egy csomó verdánál pl TT alatt elmelegszik és megy lefele a jó ívről úgy kell lassítani, hogy ne melegedjen és kanyarodjon is. :(
    Pedig azt tudna még tapadni, de tudom én vagyok aki elfékezi a gumijait és vagyok lassú emiatt, nem hibáztathatok senki emiatt. Hiába is szeretnék. ;]

    "mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

Új hozzászólás Aktív témák