Új hozzászólás Aktív témák

  • birozoli7800

    senior tag

    Sziasztok!

    Biztos minden héten van minimum egy ilyen kérdés, de mivel nálam már a fejegység adott bátorkodok feltenni egy kérdést.
    Kaptam a minap páromtól egy JVC X830BT típusú fejegységet, mivel Golf Plus (2005) típusú autónkban sajnos már nem működik a mechanika. Pontosan milyen eszközökre van szükség, hogy kicseréljem a gyári fejegységet? Autó-hifi szaküzletben vitt eszközt nem szívesen cserélnek ezért próbálkoznék meg én a cseréve

    Rövid utána olvasás után az alábbi eszközöket találtam amikre szükségem lehet:

    Quadlock - ISO (Gondolom ez kell a jvc-hez kapott átalakító és a gyári csatlakozó közé). Pontosan milyen típust nézzek?

    Fakra antenna átalakító (Ilyennél is látok millió fajtát. Nekem milyen kellene?)

    Beépítő keret (Talán ez a legegyszerűbb.)

    Esetleg tudtok ajánlani olyan webáruházat ahol mind ez jó áron egyszerre beszerezhető?
    A fejegység használati útmutatójában olvastam, hogy akár kisebb mélynyomó is rá köthető akkor ha a bal hátsó hangszóró kimenetre kötjük és a fejegységen beállítjuk a hozzá tartozó funkciót. Így elv. nem 4x50 W a fejegység teljesítménye hanem 2 x 50W + 1x50 (4 ohm sub).
    Mivel van egy kisebb autós mélyládám szeretném ezt a funkciót is kipróbálni. Szerintetek ennek hogyan kezdjek neki? Csomagtartóból húzzak a küszöbben egy hangszóró kábelt és a műszerfal mögött valahogy fűzzem fel a fejig? Tudom csodát ettől nem kell várni, de ki szeretném próbálni.

    Segítségeteket előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák