Új hozzászólás Aktív témák

  • czanga

    őstag

    Sziasztok.

    Átalakításra készülék, és tudom, hogy komolyabbat ajánlanátok, de ennek ellenére hátha tudtok segíteni:

    Adott egy régi Suzuki Swift, ami 3 ajtós verzió, és csak a gyári helyen van 2db 10cm-es hangszóró, ami Pioneer. Nem tudom ez a gyári e, de ez van benne jelenleg, illetve egy Lenco CS-321-es fejegység, amitől nem vagyok elájulva. Ez lenne az:

    Első részben az érdekelne, hogy ez mennyire jó, mennyire minőségi a fenti Lenco, vagy egy Pioneer MVH-S100UBG azért jelentős váltás lenne e? Mivel ezt néztem ki utódjának:

    Nem vágyom komoly minőségre, ahhoz többet kellene bele feccölni gondolom. Erősítő, stb. Ami viszont jelenleg van, mint helyzet, annál lehet bármi jobb lenne.

    - A jobb hangszóró néha nem szól, gondolom hanyag bekötési kontakt hiba
    - A rádióadók nem jönnek be rendesen, sokszor recseg, lehet ez is csak bekötési gond, vagy antenna, hacsak a fejegység nem elég jó vételben, ezt majd ti meg tudjátok mondani van e ilyen.
    - 10cm-es, a műszerfalba épített hangkeltők vannak benne, amik 45fokban lefelé néznek.
    - Az ajtóba komoly átalakítás nélkül nem lehetne beszerelni két hangszórót, így ezt elvetettem
    - Kalaptartóba gondoltam beszerelni két nagyobbacskát. Vajon ezeket a fejegység meg tudná hajtani valamennyire?
    - Rádió adókat hallgatnánk, illetve USB-ről zenét. Műfajt nem tudok mondani, össze vissza a pop-tól a rock-ig.

    A lényeg, hogy működjön, és lehetőleg jobban mint most. Gondolkoztam mire ezt éeírtam erősítőn is, de ez csak végső eset. Mélynyomó pedig esélytelen, mert kicsi autóban kicsi a hely, nem szívatnám magam ilyennel.

    Egyelőre ennyi, így összeszedettlenül, aztán hátha jutok valamire a segítségetekkel. :R

Új hozzászólás Aktív témák