Új hozzászólás Aktív témák

  • dejvid8

    őstag

    Sziasztok!
    Szerintetek mégis mi okozhatta ezeket a sérüléseket? :F

    Amit tudni kell: pár napja utaztam haza, kb 100km -es út, jó volt az idő, közben kocsit is mostam, még nem volt jelen ez, biztos hogy észrevettem volna. Aztán másnap visszafelé, ugyanúgy 100km, nagyon rossz idő. Esős, szeles, mocskos, sáros , nem feltétlen jó utakon , tehát nem autóút vagy autópálya. Tiszta kosz volt az autó természetesen mikor hazaértem, beparkoltam, és ennyi. Akkor nem néztem meg rögtön az autót. aztán 2-3 nap után megláttam ezeket a "gyönyörűségeket"...
    Az utolsó említett út és a hiba észrevétele közti időszakban nem volt használva a kocsi.

    Egy nagy fehér Nissan SUV mellett parkolok a garázsban, ami elég közel van, neki vigyáznia kell hogy rám ne nyissa az ajtót. De attól még be-ki lehet férni. Szerintetek, létezik hogy ő nyithatta rá, vagy a 100 km-es út során szedhettem össze, akár valami kavics vagy ilyesmik végett?

    Mert számomra furcsa az, hogy ha rám nyitotta volna az ajtót, nem gondolom hogy igy nézne ki a sérülés. Látszódik hogy a "kavicsfelverődés csoportok" közt van jócskán hely, talán a középen lévő a legfeltűnőbb.. Ha rá is nyitotta volna az ajtót, sokkal hamarabb elakadt volna szerintem benne, és észrevette volna. Vagy ha nem, akkor talán folytonosabb, vízszintesebb sérülés keletkezett volna.
    Meg az is furcsa lenne, hogy ha nem szólna ő hogy hé bocs, véletlen ezt csináltam.
    (ugyanígy fordítva, ha én okoznék kárt neki biztos szólnék, vagy cetlit hagynék).
    (Mindig ő van mellettem, tehát kizárásos alapon ha ilyen történne tudnánk hogy mi van, nem gondolom hogy elhazudnánk.)

    Mit gondoltok?
    Kicsit bosszantó, főleg hogy nem tudom hogy mi történhetett.
    Remélem azért ki tudom majd valamennyire javítani. :(

    [ Szerkesztve ]

    M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

Új hozzászólás Aktív témák