Új hozzászólás Aktív témák

  • Formaster

    Topikgazda

    válasz weres78 #29202 üzenetére

    Én úgy gondoltam, hogy mindenképp akarok egy kárpitos gépet, hisz ahogy mondod, a sima száraz nedvessel nem tudok öblíteni. Őszintén szólva nem is tudom mire használnám a száraz nedvest, szóval az ki is esik a repertoárból. Ha van olyan kárpitos gép, ami sima száraz módban is jó, akkor mást nem is vennék, bár egy sima száraz gép nem egy egetverő költség.

    Átnéztem a gépeket, hát a Puzzi-ra nem tudom, hogy szükségem van-e. Biztos, hogy remek/profi gép, őszintén szóval kicsit elveszek a specifikációkban és nem látom át, hogy pontosan miben is jobb, mint a fele annyiba kerülő SE 6.100. Kétség kívül az egyik home line, a másik profi kategória, mégis elvésztem az adatokban. Amit látok, hogy a Puzzi 10-mbar-al több vákumot szív a légmennyiség rovására és van egy fix 1 bar-os permetnyomás, illetve nagyobb a tartály. A permetnyomás annyira nem érdekel ha tornádorral előszitítok és a tartály sem, az a 10 mbar meg szerintem senkit nem vág földhöz. Mondjuk maga a markolat/pisztoly sokkal profibbnak fest, gondolom egyszerűbben felfekszik az autó kárpit domborulataira. :U :R

Új hozzászólás Aktív témák