Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz gtasystem #36939 üzenetére

    El vagy te tévedve, nem is kicsit.
    A vélemény-nyilvánítás egy dolog, az pedig egy másik, ha valaki - már megbocsáss - ostobaságokat ismételget (azaz jó párszor elmondtad már, mit gondolsz), és magasról tesz a tapasztalatokra. Az nem is téma, hogy hányan játszanak 1 magos procival, nem tudom, hogy jön ide, ha csak nem a hozzá nem értésed okán. Én a kérdéseddel kapcsolatban próbáltam segíteni, illetve felhívni a figyelmedet arra, hogy ha úgysem adsz senki válaszára, előbb-utóbb senki nem is vesz komolyan (ahogy már én sem). Sértődöttséged is csak az értetlenségedből fakad.
    Persze nyilván ezt sem hiszed el (a topicot elolvasnod meg nyilván derogál, ezért is kérsz itt már rég lefutott teszteket), de lassan már egy éve kiderült, milyen processzor kell a 38xx VGA-k alá, miközben te vaktában találgatsz, hogy talán valaki válasza körül lehet az igazság. Ha úgyis csak azt hiszed el, ami neked tetszik, részemről segítsen neked az, aki még látja értelmét, részemről ezek után átlépem a hsz-aidat, és örülnék, ha te is megkímélnél engem a további értelmetlen beszólásaidtól (lásd még víziódat a C2D-k kidobálásáról). :R

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák