Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gilfoyle

    őstag

    válasz radi8tor #1685 üzenetére

    Hogy válaszoljak egy egy hetes kérdésre is:

    Tikkasztó...
    12-én este mentünk, a domb tetején telepedtünk le. Ott ugye nincs árnyék napközben, csak a pavilonok amiket vittünk, szóval jó kis szauna volt. El is fogyott a sörünk péntek délre :) (2 láda és két 12*0,25-ös karton üveges és némi dobozos négyünknek ) Estig kitartottunk a büfé kínálatával, aztán megérkezett az utánpótlás. Megmenekültünk!!!

    A négyből két éjszaka volt jó, a két középső. Én összesen 65 elfogadható képet tudtam lőni a Fátyol-ködről. Csak a kidolgozáshoz nem értek :) De majd belejövök.

    A táborban sokan voltak, én 300-350 főt saccoltam, de többen voltunk. [link] Szombaton a rossz idő hallatán sokan hazamentek.
    Igazából a hőség rányomta a bélyegét a hangulatra, nem volt ez annyira feldszabadult táborozás mint az eddigiek. De még így is nagy buli, minden nap főztünk: hagymás bab; sült bacon, virsli, tojásrántotta; paprikás krumpli; slambuc volt sorban a menü.
    Most valahogy elmaradt az ismerkedés, nem volt akkora mászkálás és haverkodás mint az eddigi táborokban. Ez volt sorban a jubíleumi, 10. táborom :)

    Viszont nagy pozitívum, hogy összefutottunk meunier kollégával, jót beszélgettünk.

    Ez az augusztusi tábor mindig hoz egy kisebb-nagyobb vihart, és az ég sem szuper - bár az otthoninál nagyságrendekkel jobb - nem tudom miért ide és ilyenkorra szervezik. ( Illetve tudom, ki nem mondottan ez nem az észlelésről szól hanem a találkozásról és tapasztalatcseréről )

    Hát ennyi.

Új hozzászólás Aktív témák