Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PindurAnna

    Közösségépítő

    válasz Speciali #36603 üzenetére

    Nem tudom a származását a szónak :)

    (#36604) Soká Az összelegózzuk nálunk azt jelenti, hogy leszabatjuk, élzáratjuk és mi magunk összecsavarozzuk. Sajnos nem nyertünk a lottón és ennyi a keret.. Nem szeretnék semmit venni, mert a nappaliba marad egy mahagóni színű szekrény és egy dohányzóasztal ami világos tölgy. Az összes bútort ilyen színekkel szeretném megcsinálni, úgy hogy játszok a színekkel. Szerszámok vannak minden féle, mivel a gyerek szobáját nyáron csináltuk és megoldottuk ipari gépek nélkül :)


    Meg a hálót is, ami ilyen lett :)


    Meg a konyhát is :)
    [link]
    Mivel nem tudom a szakszerű neveit a szerszámoknak így nem nevettetem ki magam, hogy mik vannak :)
    (#36606) Soká Idő közben már 1méter szélesnél járunk :D A duplázás meg a dizájn miatt gondoltam, mivel végigkövetné a nappalit.

    (#36609) peppe79 A goliathot néztem én is, de sehol nem találok magyarba pont olyan vasalatot. Kerek asztal meg nem tetszik..meg az ülés sem tudnám annál megoldani. Mivel az asztal egyik oldalán ülők a kanapén ülnének. Mert székem is csak 5 db van, és többet nem is tudok elhelyezni.

    Nem tűntem el..csak 3 műtéten vagyok túl, ami hirtelen jött :(

    Köszönöm a sok tanácsot, meg a privát üzenetet és a telefonhívást is :)

    Most már kiszabadultam a kórházból, így agyalok tovább :)

    Még amit nem találok...lusta vagyok festeni, így kitaláltam, hogy bútorlapot teszek a falra. De valami világos barna és nem erezett, hanem márványos mintájút keresek..de nem találok. Tudtok ilyet?

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

Új hozzászólás Aktív témák