Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton111

    aktív tag

    válasz thyeby #6998 üzenetére

    Ha tényleg megcsinálod annyiért lelked rajta én mindent elhiszek addig amíg nem lesz károm belőle illetve ki nem derül az ellenkezője, azért nem hiszem hogy más bevállalná ennyiért...Mármint komoly szakember, minőségben.

    A fehérbükköt nem fikáztam le dehogy csak 1 apróság... azért rózsaszín a gőzölt bükk mert meggőzölték (korábban fehérbükk volt)... És abükk alaposan hajlamos vetemedés görbülés csavarodásra ezt óhajtják kiküszöbölni gőzöléssel , és még akkor is hajlamos rá hátmég a gőzöletlen fehérbükk, amiből jól betáraztál.Láttam én már komplett lépcsősort bükkből a műhelybe visszajönni csavarodás , görbülés minden elemben,valamit elbaltáztak az biztos.De a konyhafront sokkalta érzékenyebb munka mint a lépcső.

    A tömörfát még ne hasonlítsd árban a lamiforghoz azt még táblásítani gyalulni csiszolni kell előbb amihez mindenféle költség járul többek közt munka és ragasztó
    Ha mindez megvan akkor lakk költség + munkadíj, ha igényes akkor szórva ami sokkal többe van (pl a lakk fele a levegőbe porlik)Amúgy szórásos lakkozás díja 6000Ft/m2 volt amikor utoljára csinálták nekem. Ezért apénzért mindenféle színben és mindenféle gyártótól kapsz lamiforg-ot

    És most lehet a lamiforg-al számvetést csinálni harmada árban jön ki.Persze a tömörfa valami egész más ezt elismerem de a lamiforg akkor is olcsóbb. ez tény
    Acsomók meg ne zavarjanak a fádban azt ki lehet dugózni vagy lamelló foltozóval secperc alatt hacsak nem tenyérnyiek

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák