Új hozzászólás Aktív témák

  • kokokka

    őstag

    Sziasztok! Volna egy kérdésem, amit egy másik topikban is feltettem, de itt talán előbb kapok választ. Előre bocsájtom, hogy nem vagyok szakember semmi itt felbukkanó szakmában csupán itthon, barkács szinten tevékenykedem néha. Csak, hogy ne kelljen mindenért szakembert hívni. Szóval. Van egy B&D csiszológépem, amihez tépőzáras csiszolópapírt keresek. Sajnos a használatijában leírt típusúakat nem kapom meg itthon sehol, így alternatívák mellett döntöttem. Találtam is pl. Extolban hasonlót. Ez méretre szinte ugyan az, mint az enyém, nyolc lyukú is, mint az enyém, de hiába írok boltoknak, mind azt mondja, hogy jó rá, csak a lyukak kiosztására kell figyelni. Lemértem hát a papírt, hátha így pontosabb infóhoz jutok, de ilyen "mély" szinten meg már nem foglalkoznak velem a boltok. Íme a papír :

    Ti itt sokat látottak vagytok. Tudna valaki segíteni nekem ebben a kérdésben? Még annyit, hogy bár lehet, buta a kérdés, de bármilyen formában (tekercsben, nagyobb lapokban) nem lehet kapni öntapadós csiszolópapírt? Mert akkor én méretre vágnám és ki is lyukasztanám magamnak, de ne tudom, hogy ilyen egyáltalán létezik e?
    Köszi a választ!
    :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák