Új hozzászólás Aktív témák

  • serfozotibi

    csendes tag

    válasz thyeby #32695 üzenetére

    Olvasgattam itt az irományodat, erről a "mölötöszázról". :C
    Őszintén szólva, megértelek. Abszolút megértelek, mert én is hasonlókat gondolok arról a gépről, noha, amikor anno a boltban megláttam, én is majdnem elcsábultam, mert - ahogy mondtad is - gyönyörű a gép, de számomra ennyi volt. Amint kicsit "megfogdostam" már nem éreztem, hogy valami különlegeset tudna nyújtani. Igaz, hogy majdnem fele annyiba kerül mint amit végül vettem , de szerintem nem véletlen az árkülönbség. Itt akkor rá is térnék, a Gts 10 Xc-re, nekem eddig jóformán semmi gondom vele, az asztal anyagát tekintve mást választanék, de a szán ha nem is a legszebben csúszik, de derékszögben vág. A méretskála pontos, valamint lapvastagsághoz állítható, és onnantól, mindig tartja a kívánt méretet. A stellere kétponton kapaszkodik, bár van egy kis kotyogása, hiszen különben nem tudnám csúsztatni, de ettől még tökéletes a párhuzamvágás. A lap döntésekor is állítható a skálázás, akkor egyszer beállítottam a 45 fokot, azóta az el nem mozdult. Az asztaltoldás is nagyon hasznos, a hasítóéket imádom, mert szerszám nélkül letolható vagy felhúzható, így a lap teljes lesüllyesztésekor, az is eltűnik. Az inzert szintezőcsavarokkal van ellátva, így tökéletesen síkban áll. Az elszívás is kielégítő, bár a porszívóm nem egy erőmű, szóval ha visszamarad némi por, azt annak a számlájára írnám.
    Összességében, azt kell mondjam, hogy ez egy jó vétel volt. Ha egész nap vágni kellene vele akkor valószínűleg vennék én is legalább egy Hammert, mert arra azok a gépek valók, de itt most egy jobb barkácsgépről beszélünk, ráadásul helyem sincs annyi, arról nem is beszélve, hogy ezt akkor is megtartanám, mert el tudom vinni magammal, és nagyon jó társam volt már nemegyszer, kiszállásos munkáknál.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák