Új hozzászólás Aktív témák

  • aurartus

    csendes tag

    válasz thyeby #22489 üzenetére

    Bizonytalan a jövő,mert speciális keret alapú dobozokat kellene készítenem,egyelőre egy tucatot. Ha tetszik a tulajdonosnak, aki egyébként a munkaadóm és egy édesipari manufaktúra,akkor lehet több száz is belőle. Barkács szir szarokat néztem, amikről azt hittem milyen jó kis ketyerék. Pl.Einhell. Aztán megnéztem egymás mellett egy ilyen "ketyerét", meg egy Makita MLS 100-ast. Háát basszus leesett az állam akkora csavarok voltak benne és olyan masszív volt, mint egy tank.Szóval most azt gondolom kell a csudának barkács, még ha nem is lesz a munkából semmi.De használtan csak igen pusztulák szarok vannak,én elhiszem, hogy dolgoztak velük, de én is voltam egyszer asztalos tanuló és minden gépre vigyáztunk. Viszont a gérvágó azért olyan mostoha gyerek, mert építkezéseken is használják így ütik vágják,egy rozsdás trágyadomb lesz mind. Én elhiszem, hogy ezek újonnan igen drágák, de basszus olyan pofátlan árakat kérnek a láthatóan törött,redvás gépekért, ami nem állja meg a helyét.Szóval precíz gérvágás kéne, de jó volna a sínes megoldás is,mert azzal tudnék nútot is készíteni stb.

    Főnök! Már háromszor vágtam,mégis rövid...

Új hozzászólás Aktív témák