Új hozzászólás Aktív témák

  • Speciali

    tag

    válasz #05304832 #20030 üzenetére

    Ha veszel merülö Festoolt, akkor gondolom veszel hozzá vezetösint, cirka 25 ezerért. És ha megveszed, akkor gondolom azert, mert megéri neked, mert szükséged van rá Ennek az ára nem tulzo? Csak egy alu sin, semmi elektronika, emmi extra. . Te azért erzed tulzonak az árat, mert igazábol nincs rá szükséged a szoritora. Egy 3 ezer Ft-os szoritora miert nem mondod, hogy tulzo az ára? Csak mert ebben az árkategoriában van a legtöbb ilyen termék? Ez csak a magad számára reális, tegyük hozzá. Nem vedem én ezt a terméket, nem is láttam még élöben ilyet. Csak furcsállom, hogy ugyan annak a márkának egy szinten nagyon drága termékét meg megveszed, amiben szinten kifizetteteik veled a márkanevet. Es ez nem zavar téged.

    Örök igazság, amit már leirtak elöttem, hogy a termék annyit er, amennyit fizetnek érte. Neked nem, mert nem veszel ilyet. De ez csak a te szemszögedböl van igy. Akinek tenyleg tulzoak az árai, az tönkremegy, de legalábbis annak a terméknek a gyártásával felhagy, amit nem vesznek meg. Ilyen egyszerü.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák