Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton111

    aktív tag

    válasz stgellert #11665 üzenetére

    Ha gazdaságosan akarod megépíteni ,számolnod kell, melyiket, mennyiért kapod meg és mennyit fogsz felhasználni belőle:) A rétegelt lemez tiszta fa, bika erős anyag ,és könnyű,de ide a rétegelt fenyő ugyanolyan jó.
    (Acélból is megcsinálhatod ha tudsz jól hegeszteni ,hogy a BMX váz elég erős-e azt nem tudnám megmondani , és azt se hogy nem olcsóbb-e ha zártszelvényt veszel ,szálban, mintha egy kész konstrukciót próbálsz átszabni.) :)
    Itt a neten található anyagok ötletindítóak , amiket te úgy mixelsz ahogy jónak látod.Mathias nagyon kreatív asztalos ,de a gördülőcsapágymentes megoldásai nekem nem felelnek meg , ezért én ezt megváltoztattam az ő konstrukciójában , amit egyébként átvettem.Itt a makita csapágymegoldása, szerintem ez a 3 csapágyas felállás a legjobb (az asztal felett és alatt is).Ők profin szerelték a kis gépentyűjüket és látszik hogy szívből odafigyeltek mindenre,érdemes a megoldásaikat megnézni.
    (Az asztalbetétet azt lehet kicserélem majd egy szorosabban illeszkedő keményfára,de a lukacsos betét figyelemreméltó az elszívás szempontjából!!)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák