Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz kagzer #74804 üzenetére

    Végén úgyis marad az Apple TV 🙂 - jól írod, annál megbízhatóbbat nem nagyon találsz. A legtöbb felsorolt boxot használtam, vagy épp használom, nincs olyan box amire nem lehetne felsorolni néhány hibát. Amlogic + CoreELEC nagyon jó, szerethető, de "streamingre" alkalmatlan, nincs Dolby Vision, cserébe minden hang kiváló, jó boxon stabil a rendszer és sokminden megoldható a Linux miatt. Shield jó, az új OS-t elb@xták, rendszerszinten nem képes fps-váltásra, csak ha" mókolsz" egy picit, de az sem stabil, elég régi konstrukció, Fire Tv 4K Max jó kis cucc, de a képminőség egy picit gyengébb lett, nincsenek HD hangok, egyes appokat csak "mókolással" lehet feltenni, az USB nem kezeli pl. az NTFS-t (ha már van USB, akkor nem ártana). Apple TV nem tud HD hangokat í, de olyan, hogy néma marad, nem lesz, HD hangok LPCM 7.1-ben mennek tovább, HDR10 esetében, gyárilag, nem minden esetben küldi tovább a pontos értékeket (nem minden TV érzékeny rá), de az Infuse csapata hajlandó megoldani, ha sikerül, nincs USB, de hálózati lejátszás nem probléma, "streamingre" a legjobb, rendszerszinten van fps-váltás, szóval a hibák ellenére még mindig az Apple TV a legmegbízhatóbb, legstabilabb eszköz. Mellette bármi mást is kipróbálhatsz, én használok Fire TV 4K Maxot, Amlogic (buzzTV, Khadas, Beelink) + CoreELEC boxot, Sony X700-ast, Mi Box S-t és Apple TV 4K-t, utóbbival vagyok a legelégedettebb, de persze a többit is szeretem, de mindegyiknek megvan a maga helye és képessége, és mindegyiket a rendeltetésnek megfelelően használom.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák