Új hozzászólás Aktív témák

  • kisgyerek85

    senior tag

    válasz tarkatehen #10028 üzenetére

    Na most próbálgattam usb-ről és egész jó. Hálózaton akad, ott nézhetetlen. Viszont ha ugyanazt a 3bd iso-t elindítom a tv-n (mert én projektorozok) akkor ott simán megy.
    Projektoron hiába kacsolok át 2D-re ugyanúgy szaggat. Kiérti ezt?
    Tegnap beáldoztam a rendszervinyómat, mert nincs kéznél másik esata vinyó és onnan játszva jól ment minden (de nem vágta haza a tartalmát és a windows is elindult :) ) . Usb-ről, Avatar egy bizonyos jelenetnél egy picit beakad, de nem vészes.
    Nem nagyon nézek 3d filmeket, mert sorozatos vagyok, de már pár hete is írtam erről a hibáról a topciba. Azóta nem is foglalkoztam vele, de most elkezdett idegesíteni, hogy ha 3D iso-t akarok nézni akkor nézhessek már :)

    Ja és még egy dolog amit nem értek. Van egy 15m-es 1.4-es hdmi kábel. + egy hdmi switcher ami szerintem csak 1.3-as, de lényegtelen is, mert ami abból megy a lejátszóba az is csak 1.3-as hdmi kábel. És nekem így is megy a 3D Blu ray, nem kell ezért direktbe kötnöm a lejátszóval. Viszont a projektorom csak egy hd ready-s 1.4-es aljzattal ellátott. Acer H5360BD

Új hozzászólás Aktív témák