Aktív témák

  • Re

    csendes tag

    Tudjátok, nem nagyon találkoztam britteknél magyar/francia/német/olasz/hottentotta hirdetéssel, még akkor sem, ha esetleg adott nyelvet kértek a munkához... ellenben Mo-on divat angolul/németül/franciául/olaszul/hottentottul :D feladni a hirdetést, mert ugye aki képes elolvasni, már csak jó gyerek lehet (szótárprogram 1 perc alatt lefordítja), behívják, és kiderül, hogy töri az angolt... szóval ha ez lett volna a céljuk, hogy kiszűrjék a kicsit angolul beszélőket, így nem fog sikerülni... szvsz :C
    Továbbá nem vagyok magyarkodó és rengeteg időt töltöttem külföldön, de ugyanolyan bunkóságnak tartom MO-on feladni a hirdetést más nyelven, mint baráti körben olyan nyelven megszólalni, amelyet csak nagyon kevesen értenek pl: magyarul... tisztelet azt jelenti többek közt, hogy ha közöttünk volt legalább 1 olyan ember, aki nem értett magyarul. szépen beszélgettünk angolul, hogy ő is értse miről van szó... ;)
    Dehát mint tudható, a diplomához (és a magas pozícióhoz és nyelvtudáshoz), nem mindig párosul az intelligencia, az értelem és az ész... :Y:Y:Y
    Ma ez a helyzet Magyarországon... hajrá!

    A lavinában mindegyik hópehely ártatlannak tartja magát :-)

Aktív témák