Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz r0by #811 üzenetére

    Afene..akkor vagy tényleg a chroot vagy a prepared debian ami hozza a problémát

    A villanyszerelés miatt nálam szerencsére nem kell leállítani, mert szünetmentes mögé vannak téve az eszközök :DDD

    A szünetmentes beiktatásával még a Genius 1250-x hangfalak pukkanásai is megszűntek (valószínű a folyosón lévő fagyasztó ki/be kapcsolása okozta a pukkanást, bár azóta a a fagyasztó is ki lett cserélve)

    Tegnap este kicsit szerkesztgettem a rutorrent nyelvi fájljait, mert sehogy sem tudtam megfelelő sorrendbe pakoltatni a benne lévő elemeket (végzettek legalulra, seed-esek fölötte, megállított..várakozó..hash alatt...letöltés alatt pedig a sor elejére). A History plugin nyelvi fájlja felülírta a szépen megszerkesztett rutorrent hu.js FINISHED-hez tartozó szövegét, így a végzettek folyamatosan középen helyezkedtek el, szóval akinek hasonló "problémái" lennének nézzen bele ennek a pluginnak a nyelvi fájljába és szerkesszen :B

    Kipróbáltam tegnap az asus féle DDNS adta lehetőséget és melóból bejelentkeztem rutorrentbe, beraktam pár torrentet letöltésre (szilveszteri bulihoz 5-6 db mp3-as retro mix albumokat) 2.7 MB/s tempóval jöttek a cuccok és közben 100% prociterhelést mutatott a rutorrent felülete (bár ha jól vettem észre nem tudja lekezelni a 2 magos kialakítást, így egyik mag lehetett csak maxon). Webadmin felületre nem jelentkeztem be közben.
    Letöltést követően leftpztem az mp3-akat, melyek 370KB/s környéki sebességgel száguldoztak (30/3Mbit a netem), közben 15% környéki prociterhelést jelzett a rutorrent felülete.

    Szóval lényegében jól működött a DDNS szolgáltatás

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák