Új hozzászólás Aktív témák

  • Roxkex

    senior tag

    Sziasztok !
    Remélem ilyen hajnali órákban, hozzáértő lelkekhet találok még.

    Pár napja kérdeztem, hogy mik a vélemények a "ASUS RT-AX1800U AX1800" routerről (ami ha nem tévedek az Asus RT AX53U néven is fut :F ) ekkor még ezt szerettem volna venni, viszont itt is olvastam, meg másutt is, hogy azért ennek a hardware "nem túl combos". Tehát ha esetleg rá van rakva egy külső vinyó amire töltenék le akkor a gigabitből eshet le egy kicsike.
    Egyébként ez elvileg: Dual-Core 880MHz Mediatek MT7621AT
    Kicsit böngészgettem és rátaláltam a TP-LINK Archer AX 20-ra aminek a hardware már kicsit erősebb (quad-core 1,5ghz-es proci, Broadcom BCM6755) és még cserébe meg is maradna az USB 2.0 sőt még a 4 LAN is hozzá jönne (ami nem feltétlen létszüséglet [egyelőre ? :P] ) persze egy kicsit többe is kerülne de nem vészesen sok. Még a (számomra) lenyelhető kategória.
    A kérdésem az az volna, hogy mi a véleményetek az említett TP-LINKről ?
    Ez is tud a rádugott külső vinyóra (van külön tápja a vinyónak) letölteni vagy ehhez már esetleg más (nem gyári) firmware kéne ?

    (Nekem alapvetően a "combosabb" hardware miatt jobban húz a szívem a TP-LINK felé)

    Szerk.:
    Habár MÉG nem tervezem de ha esetleg igény lenne rá akkor ez a TP-LINK is köthető mesh-be ?

    [ Szerkesztve ]

    Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

Új hozzászólás Aktív témák