Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz Synthwave #53 üzenetére

    "SEHOL nem írtam ilyet."

    Szó szerintem nem, ezt aláírom, de nekem mind a cikk mind a hozzászólásaid ezt a benyomást keltik.

    Csak erre tudok reagálni még, a többi láthatóan véleménykülönbség köztünk amiben nem fognak közeledni az álláspontok :) :

    "A custom vonala a háromrétegű csillapítás, a picit megkent switch-ek, a jobban megkent stabilizátorok, a még pluszban párnázott space, a hot swap és a komplett készlet a switch-ek kenéséhez (igaz, a kupakszedő nem a legjobb). Ennél több hova legyen? "

    Custom alatt a szó szerinti testreszabhatóságot értettem. Mert hát ez a billentyűzet nem igazán custom, csak olyan dolgokat emel be a mainstreambe, amik a custom világban terjedtek el először, úgy mind az általad említett dolgok, mint a pre-lubed kapcsolók, szivacskészlet ésegyebek.

    De 100k-ért már nem lenne rossz, ha tényleg customizálható lenne, nem csak olyan szinten hogy milyen kapcsolóval kéred (amúgy ha nagyon szigorúan nézem akkor meg minden mai mecha kb "custom" mert legaláb kapcsoló szintjén testreszabható alapjáraton) , hanem lenne többféle PCB, nem wireless például olcsóbban, és talán mindenekelőtt többféle színkombóban megvehető lenne a ház vagy a keycap ami rajta van. Ezeket a dolgokat már a Ducky is a Varmilo is tudja, Asuséknál erre sem telik, 100k kiadsz és minden esetben ugyanazt a fekete unalmas rondaságot kapod, másra nincs is lehetőség. Abban igazad van hogy ettől még ez a fekete unalmas rondaság lehet a világ legjobban összerakott és megtervezet billentyűzete, de azért ennyi pénzért szerintem már illene némi variációt is adni a vásárlónak. Még a nemrég híresztelt Zalman akármi keyboard is többféle színben jön.

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák