Új hozzászólás Aktív témák

  • Cholard

    tag

    Hali mindenkinek!
    Király ez a megosztott beállítás/teljesítmény adatbázis! :) :R Kipróbáltam én is, hogy visszavettem a RAM-ot 667MHz-re 1,9V-on, és az EPUban beállítottam 20%-os pluszt kakaót. Ment rendesen :D
    Mondjuk visszavettem utána, mivel a procinak nem hiányyzik game alatt, mivel a VGA-m 100%os terhelése mellett is csak max 60% a CPU kihasználtság (bár tudom, tömörítésnél stb elférne, de annyira nem hiányzik). Szal jó tudni, hogy még a későbbiekre (ha kell) van még craft a vasban ;]
    Két apró kérdésem lenne (bár az első elég banálisnak hangzik, tudom) induláskor a gép meglehetősen hangosat csippant, ez elég szokatlan a többi lapomhoz képest... lehetne ezen némiképp halkítani?
    Ami fontosabb: Asus VGA-m van, és gondoltam kipróbálnám vele az EPU-t, de mikor próbaképp feltettem egy 64bites Vistát azalatt felraktam mindent, ami kell, és mégse ment (Game OSD + SmartDoctor). Gondoltam, mielőtt teleszemetelném a rendszeremet megkérdezem, hátha van itt vki, akinek van jó/rossz tapasztalata ezzel kapcsolatban...
    Előre is köszi a válaszokat!

    "A világegyetem két leggyakoribb eleme: a hidrogén és a hülyeség..."

Új hozzászólás Aktív témák