Új hozzászólás Aktív témák

  • hartyi

    tag

    válasz batagy #307 üzenetére

    Szerintem is az :)

    Billentyűzet: szerintem ebben nem történt változás. Mármint ugyanazokat az USB-s eszközöket támogatja valszeg, mint az eredeti fw. Az Asus oldaláról le lehet tölteni egy kompatibilitási listát, hogy mivel működik biztosan. Egyébként ezen a billentyűzeten már én is gondolkodom egy ideje. Youtube-os kereséseknél jól jönne valóban.
    A böngészőt én is kipróbáltam, nekem egész kellemesek a tapasztalataim, de nehezen tudok elképzelni olyan helyzetet, amikor netezni akarnék rajta (arra ott a tablet, az okostelefon vagy végső esetben maga a pc. Egy szituban bírnám elképzelni - de ezek meg sajna pont nem működnek - az az Indavideó és társai.

    A fájlkezelő sajnos a gyári szoftverrel is így működött, ezt én sem értem. Engem mondjuk nem annyira zavar, mert szinte csak a hálózatos tallózásra használom, de arra meg ott vannak a kedvencek, ami kétségkívül a legnagyobb királyság ebben az fw-ben.

    Piros LED: Nekem sem világít. Ezt a gyári ROM-ban külön lehetett beállítani, itt nem találtam nyomát, de kb nem is zavar.

    Szolgáltatások: Nekem csak a Samba fut plusszban, azért az jól jön, ha a rádugott pendrive-ról kell valamit másolni.

Új hozzászólás Aktív témák