Új hozzászólás Aktív témák

  • Béci.

    csendes tag

    válasz Permet Elek #22585 üzenetére

    Szerintem az zavaró, hogy a G56 és G551 is megkapta a "rog" jelzőt, holott igazából csak a megfelelő N-es széria átfestve :D (bár én nem bánom, sokkal elviselhetőbb így visszafogottan)

    Én azt szeretném kérdezni a többi G56 tulajtól és/vagy SSD+HDD kombós embertől, hogy másnak nem problémás a HDD le és felpörgetése? pl.:
    Nekem a játékok kiszorultak a HDDre, amit viszont ha nem használok a rendszer szeret lepörgetni, akkor is ha übermaxi teljesítmény centrikusra van állítva mindenhol (és tápról megy) így még olyan egyszerű játékok közben is, mint a Pillars of Eternity, 5-10 percenként egy pár másodpercre megakad.
    Mindig amikor vlmi "új" dolog kéne, pl hozzászólok egy karakterhez akivel addig nem beszéltem mióta elindítottam a játékot, stb. Ilyenkor mindig hallom, ahogy felpörög a HDD a caddyban, és továbblódul minden szép folyamatosan. Már itt is zavaró azért, de főleg ha pl multizok valamivel, még rosszabb :D
    Mindezt úgy hogy a 8gb ramból 3-4 foglalt, és kb mindennél ami a HDDn van, még filmeknél is (VLC).
    Ismerős valakinek ez a jelenség? van rá megoldás?
    (term. win 8.1, rendes gyári driverek, stb.)

Új hozzászólás Aktív témák