Új hozzászólás Aktív témák

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz NTonee #17949 üzenetére

    Hidd el nekem, abban a topicban több a nem komplett ember, mint a normális. Nagyon régóta ez a véleményem nekem és még sokan másoknak is. Az a baj, hogy sokan szeretnek okoskodni, olyanok is, akiknek f*ngjuk sincs az egészről. Vagy éppen csak egy lekpef... :)

    Egyszer telepítettem már windózt, tehát rendszergazda vagyok... ;]

    Tele van olyanokkal is, akik üzleti érdekből, megbízásból, stb. ajánlgatnak gépeket. Figyeld meg: a főokosok teljesen vitaképtelenek, és többnyire időnként új reggel megjelennek friss felhasználóként. Én és még néhány nagy öreg ezért nem vagyunk jelen abban a topicban, mert a jó ízlésünk nem bírja azt a sok hülyeséget, amiket ott leírnak. Pedig mi tudnánk tanácsot adni a - részemről legalábbis - több, mint 15 éves notebook forgalmazási és szervizelési tapasztalatokkal.

    Aki az ottani tanácsok alapján választ gépet, hát azt csak sajnálni tudom. Természetesen tisztelet a kivételnek.

    Egyébként át kellene nevezni - Milyen üzleti szériának titulált notebookot vegyek? topicnak.

    [ Szerkesztve ]

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

Új hozzászólás Aktív témák